© Iliu Nicolae
ACTUALITATE

Invitație la Agro Expo Bucovina 2018

20.03.2018 -

Camera de Comerț și Industrie Suceava și Selgros Suceava în parteneriat cu Consiliul Județean Suceava, Ministerul Agriculturii și Dezvoltării Rurale, Insituția Prefectului Suceava, Direcția pentru Agricultură Județeană Suceava au plăcerea să vă invite să vizitați cea de-a XVI-a ediție a târgului național de agricultură și industrie alimentară, AGRO EXPO BUCOVINA 2018, ce va avea loc în perioada 22 – 25 martie 2018 la Selgros Suceava, zilnic între orele 10 – 18.

De asemenea, avem deosebita plăcere să vă invităm la FORUMUL ECONOMIC – ”AGRICULTURA ÎNCOTRO ?” ediția a X-a, organizat de Camera de Comerț și Industrie Suceava, în parteneriat cu Consiliul Județean Suceava, Primăria Municipiului Suceava, Ministerul Agriculturii și Dezvoltării Rurale, Direcției pentru Agricultură Județeană Suceava și Agenția de Plăți și Intervenție pentru Agricultură Suceava, Revistei ”Lumea Satului”, Revista Ferma, Radio Antena Satelor și Asociației Comunelor din România, care se va desfășura la sediul CCI Suceava în data de 23 martie 2018

Manifestarea, eveniment de referință pentru agricultură și industria alimentară, este specializată în prezentarea de utilaje, echipamente și materii prime, animale de rasă și păsări, produse alimentare, semințe și material săditor, îngrășăminte și pesticide, furaje, nutrețuri concentrate, aditivi, flori și plante de apartament, pentru grădini, parcuri, sere.

actualitate

Legături

Legături către pagini interne și către site-uri externe.

ACCES RAPID

Opțiuni

Distribuie postarea sau revino la lista tuturor articolelor.